Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS TYDÉN (1889-1976): "Vinter vid skeppsbron", signerad N. Tydén., olja på pannå, 41x33 cm
660264
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här