Nils Tydén "Vinter vid skeppsbron"

Nils Tydén
Nils Tydén
Nils Tydén
Nils Tydén
Nils Tydén
Nils Tydén

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS TYDÉN (1889-1976): "Vinter vid skeppsbron", signerad N. Tydén., olja på pannå, 41x33 cm

660264

2019-07-07