Frans Wilhelm Odelmark

Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Kloster med munk, signerad och daterad, bildmått 54x41 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

660265

2019-08-09