Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Kloster med munk, signerad och daterad, bildmått 54x41 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram
660265
2019-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här