Gottfrid kallstenius oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Skärgårdslandskap i månsken, signerad G. Kallstenius, olja på duk, bildmått 72x150 cm

Nedtill något buktande duk

660266

2019-08-09