Kerttu Nurminen skulptur
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KERTTU NURMINEN (Finland, född 1943): Skulptur i form av en fisk, i rött och blått glas med svart överfång dekor, signerad K Nurminen Nuutajärvi, etikettmärkt, höjd ca 12 cm
Smärre slitage
660273
2019-07-07