Kerttu Nurminen skulptur

Kerttu Nurminen skulptur
Kerttu Nurminen skulptur
Kerttu Nurminen skulptur
Kerttu Nurminen skulptur
Kerttu Nurminen skulptur
Kerttu Nurminen skulptur
Kerttu Nurminen skulptur
Kerttu Nurminen skulptur
Kerttu Nurminen skulptur
Kerttu Nurminen skulptur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERTTU NURMINEN (Finland, född 1943): Skulptur i form av en fisk, i rött och blått glas med svart överfång dekor, signerad K Nurminen Nuutajärvi, etikettmärkt, höjd ca 12 cm

Smärre slitage

660273

2019-07-07