Soffa samt fåtölj 1900-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SOFFA, FÅTÖLJ, 1960-tal, Danmark, svart skinnklädsel, märkt Danish furniture makers, soffans längd 185 cm
Kuntoraportti
Resårbotten tyg med skador, bruksslitage och smärre skador
660284
Päivämäärä:
2019-07-07