Soffa samt fåtölj 1900-tal

Soffa samt fåtölj 1900-tal
Soffa samt fåtölj 1900-tal
Soffa samt fåtölj 1900-tal
Soffa samt fåtölj 1900-tal
Soffa samt fåtölj 1900-tal
Soffa samt fåtölj 1900-tal
Soffa samt fåtölj 1900-tal
Soffa samt fåtölj 1900-tal
Soffa samt fåtölj 1900-tal
Soffa samt fåtölj 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SOFFA, FÅTÖLJ, 1960-tal, Danmark, svart skinnklädsel, märkt Danish furniture makers, soffans längd 185 cm

Kuntoraportti

Resårbotten tyg med skador, bruksslitage och smärre skador

660284

Päivämäärä:

2019-07-07