Kontorsstolar

Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONTORSSTOLAR, 5 st, 2000-tal, LUXY, klädda i svart skinn på förkromade benen, snurrfunktionen, etikettmärkta, sitthöjd justerbar

Slitage, ställvis hål i skinnet

660290

2019-07-07