Karmstol rokoko

Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, rödmålad, sits i läder, skuren dekor, sitthöjd 44 cm

Renoverad, lagningar, senare bemålning

660291

2019-07-07