Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, rödmålad, sits i läder, skuren dekor, sitthöjd 44 cm
Renoverad, lagningar, senare bemålning
660291
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här