Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 13 dlr, lantstil, bestående av matbord i ek med infällda stenpartier, höjd ca 76 cm, 277x107 cm samt 12 stolar, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage, repor och märken
660306
2019-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här