Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, 13 dlr, lantstil, bestående av matbord i ek med infällda stenpartier, höjd ca 76 cm, 277x107 cm samt 12 stolar, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage, repor och märken

660306

2019-07-18