Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDGAR WALLIN (1892-1963): Dam i svart, signerad och daterad Edgar Wallin 1943, olja på duk, 100x81 cm
Dukhål
660307
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här