Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Dam i svart, signerad och daterad Edgar Wallin 1943, olja på duk, 100x81 cm

Dukhål

660307

2019-07-07