Edgar Wallin

Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Stadsmotiv, signerad Egard Wallin, olja på duk, ca 60x73 cm

660310

2019-07-07