Bengt Orup litografi

Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): Abstrakt komposition, litografi, signerad samt numrerad 186/235, motivmått ca 46x60 cm

660312

2019-07-07