Duk och servietter linnedamast

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

DUKAR OCH SERVETTER, 1 respektive 10 st, linnedamast, enligt uppgift Irland 1920-tal, dukens mått 300x145 cm, servetternas mått 50x50 cm

Bruksslitage med mindre fläckar, ej fullt genomgångna

660315

2019-08-15