Duk och servietter linnedamast
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
DUKAR OCH SERVETTER, 1 respektive 10 st, linnedamast, enligt uppgift Irland 1920-tal, dukens mått 300x145 cm, servetternas mått 50x50 cm
Bruksslitage med mindre fläckar, ej fullt genomgångna
660315
2019-08-15