Skål jugend

Skål jugend
Skål jugend
Skål jugend
Skål jugend
Skål jugend
Skål jugend
Skål jugend
Skål jugend
Skål jugend
Skål jugend

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅL, glas, iriserande dekor, ställning i förgylld metall jugend, Loetz-typ, 1900-talets början, diameter ca 22 cm, höjd 19 cm

Åldersrelaterat slitage

660316

2019-08-15