Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SPELBORD, 17/1800-tal, fanérat i björk, låda i sargen, nyckelbussning i mässing, höjd ca 77, 89x45 cm
Nyckel finns (sitter fast i låset), brukslitage, smärre torrsprickor
660319
2019-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här