Spelbord 17/1800-tal

Spelbord 17/1800-tal
Spelbord 17/1800-tal
Spelbord 17/1800-tal
Spelbord 17/1800-tal
Spelbord 17/1800-tal
Spelbord 17/1800-tal
Spelbord 17/1800-tal
Spelbord 17/1800-tal
Spelbord 17/1800-tal
Spelbord 17/1800-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, 17/1800-tal, fanérat i björk, låda i sargen, nyckelbussning i mässing, höjd ca 77, 89x45 cm

Nyckel finns (sitter fast i låset), brukslitage, smärre torrsprickor

660319

2019-07-08