Supkoppar mm i silver

Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver
Supkoppar mm i silver

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, SUPKOPPAR, DOSA, silver, 1900-tal, 7 delar, större fatets diameter 20,5 cm, vikt ca 475 g

Bucklor och gravyr

660322

2019-07-07