Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

9 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Mansporträtt, signerad och daterad Edgar Wallin 1928, olja på duk, 59x79 cm

660327

2019-07-07