Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, empirstil, gjuten mässing, 1900-tal, höjd ca 25 cm

Bruksslitage, avslag vid ena ljuspipans fäste

660331

2019-07-07