Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, barock, 1700-tal, rikt skuren i valnöt, 109x74 cm
Maskstungen, skador, senare glas, kompleterad
660332
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här