Spegel 1700-tal

Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, barock, 1700-tal, rikt skuren i valnöt, 109x74 cm

Maskstungen, skador, senare glas, kompleterad

660332

2019-07-07