Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets mitt, mässing i form av torchérer med kupor i frostat glas, höjd ca 54 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
660342
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här