Vägglampetter

Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets mitt, mässing i form av torchérer med kupor i frostat glas, höjd ca 54 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

660342

2019-07-07