Einar Bäckström bodslampa
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, 1900-talets mitt, modell nr 5226, mässing och svartlackerad metall, stämplad på fotten, höjd (exl glödlampa) ca 35 cm
660343
2019-07-09