Einar Bäckström bodslampa

Einar Bäckström bodslampa
Einar Bäckström bodslampa
Einar Bäckström bodslampa
Einar Bäckström bodslampa
Einar Bäckström bodslampa
Einar Bäckström bodslampa

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, 1900-talets mitt, modell nr 5226, mässing och svartlackerad metall, stämplad på fotten, höjd (exl glödlampa) ca 35 cm

660343

2019-07-09