Reservoarpenna 18 k guld

Reservoarpenna 18 k guld
Reservoarpenna 18 k guld
Reservoarpenna 18 k guld
Reservoarpenna 18 k guld
Reservoarpenna 18 k guld
Reservoarpenna 18 k guld

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

RESERVOARPENNA, 18 k guld, guillocherad dekor, 14 k guldstift, hylsans topp med graverat monogram, längd 10,5 cm, totalvikt ca 21,3 g
BLYERTSPENNA, förgylld, dekor av akantusslingor, längd 10,5 cm, totalvikt ca 13,3 g

Ej funktionstestade, bucklor

660352

2019-07-08