Reservoarpenna 18 k guld
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
RESERVOARPENNA, 18 k guld, guillocherad dekor, 14 k guldstift, hylsans topp med graverat monogram, längd 10,5 cm, totalvikt ca 21,3 g
BLYERTSPENNA, förgylld, dekor av akantusslingor, längd 10,5 cm, totalvikt ca 13,3 g
Ej funktionstestade, bucklor
660352
2019-07-08