Kulram

Kulram
Kulram
Kulram
Kulram
Kulram
Kulram
Kulram
Kulram
Kulram
Kulram

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KULRAM, 1900-talets mitt, höjd ca 141 cm, bredd ca 67 cm, djup ca 48 cm

Bruksslitage, ifylld siffra 10

660356

2019-08-18