Tàpies etsning

Tàpies etsning
Tàpies etsning
Tàpies etsning
Tàpies etsning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): "La Main" Komposition, signerad Tapies, 33/75,0 etsning poch carburundum, bladmått ca 66x89 cm

Gulnad

660359

2019-07-07