Josef Frank Firma Svenskt Tenn vägghylla

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, vägghylla, fanerad med mahogny, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2085, höjd ca 71, 32x17 cm

Smärre slitage

660369

2019-07-14