Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 8 st., senempire, 1800-talets första hälft, björk, skuren dekor, lösa textilklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm

Brukssliatge, varierande klädsel, klädsel delvis med hårt slitage

660370

2019-07-07