Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 8 st., senempire, 1800-talets första hälft, björk, skuren dekor, lösa textilklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm
Brukssliatge, varierande klädsel, klädsel delvis med hårt slitage
660370
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här