Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, soffbord, fanerat med mahogny, brännmärkt CM samt Möbelsnickare Stefan Olsson AB Gotland, höjd 59, 117x57 cm

Slitage

660372

2019-07-14