Ljusstakar sengustaviansk

Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, mässing och marmor, höjd ca 20 cm

Slitage, nagg

660374

2019-07-14