Kopparkittel

Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KITTEL, koppar, 1800-tal, höjd 22, diameter 59 cm

Lagningar, slitage

660381

2019-07-14