Stål & Stil stolar 1970-tal

Stål & Stil stolar 1970-tal
Stål & Stil stolar 1970-tal
Stål & Stil stolar 1970-tal
Stål & Stil stolar 1970-tal
Stål & Stil stolar 1970-tal
Stål & Stil stolar 1970-tal
Stål & Stil stolar 1970-tal
Stål & Stil stolar 1970-tal
Stål & Stil stolar 1970-tal
Stål & Stil stolar 1970-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STÅL & STIL, 7 st, stolar, 1970-tal, designed and made in Norway, plast och stål, sitthöjd ca 44 cm, stapelbara

Bruksslitage, spår av rost

660385

2019-08-18