Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STÅL & STIL, 7 st, stolar, 1970-tal, designed and made in Norway, plast och stål, sitthöjd ca 44 cm, stapelbara
Bruksslitage, spår av rost
660385
2019-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här