Nordic Care matsalsgrupp
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NORDIC CARE, matsalsgrupp, 1900-talets andra hälft, björk och flämande björk fanérade, bestående av: bord samt 4 stolar, sitthöjd ca 45 cm, bordshöjd ca 72, 124x84 cm med iläggskiva ca 39 cm
Slitage, fläckar, märken, repor
660386
2019-07-09