Nordic Care matsalsgrupp

Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp
Nordic Care matsalsgrupp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NORDIC CARE, matsalsgrupp, 1900-talets andra hälft, björk och flämande björk fanérade, bestående av: bord samt 4 stolar, sitthöjd ca 45 cm, bordshöjd ca 72, 124x84 cm med iläggskiva ca 39 cm

Slitage, fläckar, märken, repor

660386

2019-07-09