Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
TEBORD, rokoko, 1700-tal, fanérad med alm, skiva i tenn sannolikt Tyskland, höjd 69, 77x59 cm
Lagningar, slitage
660394
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här