Tebord 1700-tal

Tebord 1700-tal
Tebord 1700-tal
Tebord 1700-tal
Tebord 1700-tal
Tebord 1700-tal
Tebord 1700-tal
Tebord 1700-tal
Tebord 1700-tal
Tebord 1700-tal
Tebord 1700-tal
Tebord 1700-tal
Tebord 1700-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

TEBORD, rokoko, 1700-tal, fanérad med alm, skiva i tenn sannolikt Tyskland, höjd 69, 77x59 cm

Lagningar, slitage

660394

2019-07-07