Byrå fanérad i idegran

Byrå fanérad i idegran
Byrå fanérad i idegran
Byrå fanérad i idegran
Byrå fanérad i idegran
Byrå fanérad i idegran
Byrå fanérad i idegran
Byrå fanérad i idegran
Byrå fanérad i idegran

Såld för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanérad i idegran med beslag i patinerad mässing, med 5 lådor, höjd ca 77, 76x31 cm

Bruksslitage, märken, repor

660395

2019-07-09