Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 2000-tal, Consort Pictures and Mirrors, Irland, ram fanérad i mahogny, etikettmärkt, höjd ca 99 cm

Bruksslitage

660397

2019-07-09