Klubbat för:
100 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ORIENTMATTA, antik, ca 1890, Tabriz, silke på silkesvarp, montage för upphängning, ca 285x184 cm
Smärre slitage, något reducerade kortsidor, fransar med slitage/skador
660401
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här