Staffan Hallström Gullivers vagn

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Gullivers vagn, monogramsignerad och daterad SH 1969, numrerad 26/60, litografi, bladmått ca 53x76 cm

Oramad, gulnader, fuktfläckar i marginalen, hanteringsveck

660402

2019-07-14