Vitrinskåp england
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKIRVSKÅP med vitrinöverdel, 1900-talets första hälft, England 2 delar, fanerat med mahogny, spröjsade glasdörrar med bakomliggande hyllplan, höjd 195, 90x42 cm, nyckel finns
Slitage, märken, torrsprikor
660403
2019-07-14