Vitrinskåp england

Vitrinskåp england
Vitrinskåp england
Vitrinskåp england
Vitrinskåp england
Vitrinskåp england
Vitrinskåp england
Vitrinskåp england
Vitrinskåp england
Vitrinskåp england
Vitrinskåp england

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKIRVSKÅP med vitrinöverdel, 1900-talets första hälft, England 2 delar, fanerat med mahogny, spröjsade glasdörrar med bakomliggande hyllplan, höjd 195, 90x42 cm, nyckel finns

Slitage, märken, torrsprikor

660403

2019-07-14