Oscar reutersvärd litografier

Oscar reutersvärd litografier
Oscar reutersvärd litografier
Oscar reutersvärd litografier
Oscar reutersvärd litografier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjliga figurer, litografier (2), signerade och daterade 19/90, bildyta innanför passepartout ca 48x34,5 cm

660406

2019-07-07