Skrivbord 1900-tal

Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKRIVBORD, England, 1900-talets första hälft, sheratonstil, bemålad dekor, njurformad, på hjultrissor i mässing, höjd 74, 120x56 cm, stol medföljer

Slitage och smärre skador

660409

2019-07-07