Figurin gips katt

Figurin gips katt
Figurin gips katt
Figurin gips katt
Figurin gips katt
Figurin gips katt
Figurin gips katt
Figurin gips katt
Figurin gips katt
Figurin gips katt
Figurin gips katt

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

FIGURIN, gips, 1900-talets mitt, i form av katt, glaserad, höjd ca 18,5 cm

Lagningar

660413

2019-07-09