Bord 1800-tal

Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal

Såld för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1800-tal, Sverige, allmoge, imitationsmåleri, höjd 75, längd 197x85, total längd 325 cm

En bom lös, slitage

660414

2019-07-14