Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
VAPENRING, 18 k guld, graverad heliotrop med bokstäverna A v B under adlig krona, stämplar saknas, ringstorlek ca 16 mm, vikt 2,4 g
Sten med repor
660415
2019-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här