Vapenring 18 k guld heliotrop

Vapenring 18 k guld heliotrop
Vapenring 18 k guld heliotrop
Vapenring 18 k guld heliotrop
Vapenring 18 k guld heliotrop
Vapenring 18 k guld heliotrop
Vapenring 18 k guld heliotrop
Vapenring 18 k guld heliotrop
Vapenring 18 k guld heliotrop
Vapenring 18 k guld heliotrop
Vapenring 18 k guld heliotrop
Vapenring 18 k guld heliotrop
Vapenring 18 k guld heliotrop

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

VAPENRING, 18 k guld, graverad heliotrop med bokstäverna A v B under adlig krona, stämplar saknas, ringstorlek ca 16 mm, vikt 2,4 g

Sten med repor

660415

2019-07-14