Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, längd ca 46 cm

Lagningar, slitage

660416

2019-07-07