Oskar Bergman akvareller 4 st

Oskar Bergman akvareller 4 st
Oskar Bergman akvareller 4 st
Oskar Bergman akvareller 4 st
Oskar Bergman akvareller 4 st
Oskar Bergman akvareller 4 st
Oskar Bergman akvareller 4 st
Oskar Bergman akvareller 4 st
Oskar Bergman akvareller 4 st
Oskar Bergman akvareller 4 st
Oskar Bergman akvareller 4 st
Oskar Bergman akvareller 4 st
Oskar Bergman akvareller 4 st

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): (4), Dom fyra årstiderna, signerade Oskar Bergman, en daterad 1945, akvareller, 17,5x12 cm

660419

2019-07-07