Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1963): (4), Dom fyra årstiderna, signerade Oskar Bergman, en daterad 1945, akvareller, 17,5x12 cm
660419
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här