Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, med stenskiva, 3 lådor, bukig form, fanerad i mahogny, handtag, nyckelskyltar och beslag i brons, höjd ca 82, 97x45 cm, nyckel finns

Slitage, märken

660422

2019-07-13