Charles Roka

Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka
Charles Roka

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Motiv av Gosse, signerad Roka, olja på duk, ca 81x65 cm

660424

2019-07-13